O G Ł O S Z E N I E o XI Sesji Rady Miejskiej w Błoniu - 9.09.2019

odbędzie się
    XI Sesja Rady Miejskiej w Błoniu

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie quorum.
    2. Informacja o wnioskach do Protokołu z Sesji w dniu 8 lipca 2019 r.
    3. Wnioski do porządku obrad.
    4. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę Budżetową Gminy Błonie na rok 2019.
    5. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę Rady Miejskiej w Błoniu w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Błonie na lata 2019-2024.
    6. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wysokości diet dla sołtysów i przewodniczących zarządów osiedli.
    7. Podjęcie uchwały w sprawie zasięgnięcia od Komendanta Stołecznego Policji informacji o kandydatach na ławników.
    8. Podjęcie uchwały w sprawie przekształcenia I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Broniewskiego w Błoniu.
    9. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia regulaminu, określającego wysokość oraz szczegółowe warunki wypłacania nauczycielom dodatków do wynagrodzenia zasadniczego i warunki przyznawania nagród ze specjalnego funduszu nagród oraz szczegółowe warunki obliczania i wypłacania wynagrodzenia za godziny ponadwymiarowe i godziny doraźnych zastępstw.
    10. Podjęcie uchwały w  sprawie  zmiany Uchwały  Nr XXXVI/301/17 Rady Miejskiej w Błoniu  z dnia 12 czerwca 2017r  w sprawie przystąpienia do  sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części obszaru gminy Błonie- Radonice 4.
    11. Podjęcie uchwały w sprawie nieodpłatnego przekazania na rzecz Powiatu Warszawskiego Zachodniego nieruchomości gruntowej, położonej w Błoniu, w obrębie 0029-29, przy ul. Łąki.
    12. Podjęcie uchwały w sprawie określenia metody ustalania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki opłaty.
    13. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi.
    14. Informacje bieżące, interpelacje, wolne wnioski i pytania.
    15. Zamknięcie sesji.

Przewodniczący Rady